HAKKIMIZDA

Seğmen Su A.Ş. üç ayrı fabrikasında 2 marka ile üretim faaliyetine devam etmektedir.

İNCİ FABRİKA

Tesisimiz Konya Yolu 50. Km. Bağiçi Mah. No:80 Gölbaşı/ANKARA adresinde bulunmaktadır.

Üretim tesisimiz 6.000 m² kapalı, 13.500 m² açık olmak üzere 19.500 m² alana sahiptir.

SEĞMEN FABRİKA

Üretim tesisimiz Ankara ili Haymana İlçesi Büyükyağcı Mahallesinde bulunmaktadır. Tesisimizde 8.000 m2 kapalı, 23.000 m2 açık alan olmak üzere toplamda 31.000 m2’lik bir arazide üretimimiz gerçekleştirilmektedir.

Seğmenler Pınarı Su kaynağının çıkış noktaları, kaynaktan düzenli yararlanmak, kirlilik önlemek ve suyun borulara aktarılması için kaptaj adı verilen beton yapı ile inşa edilmiştir. Kaynaktan gelen suyun Sağlık bakanlığınca yayımlanan yönetmeliğe uygun olarak tasarlanan ve düzenli olarak dezenfekte edilen depolarda, herhangi bir kirlilikten kaçınmak amacıyla kapalı olarak ve hijyenik şekillerde muhafaza edilmektedir. Depolama işlemi sonrasında filtreleme ve steril hava ile temas ettirme aşamalarından geçen ürün tam otomatik makinelerde el değmeden üretilmektedir. 

Fabrikalarımız SSYB’nin İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmeliği gereği İl Sağlık Müdürlüğü tarafından denetimlere tabi tutulmakta ve yıl boyunca üretim miktarlarına göre belirlenen sıklıklarda su numuneleri alınmaktadır. Alınan bu numunelerin, Hıfzıssıhha ve Halk Sağlığı Laboratuvarları’nda suyun kalitesi test edilmek suretiyle yönetmeliğe uygunluğu raporlanmaktadır.

FİLİZ FABRİKA

5115 m2 alanda,400 m2 dolumhane,100 m2 idari bina,25  m2 trafo merkezinden oluşan fabrikamızda İnci markalı Doğal Kaynak Suyu dolumu yapılmaktadır.

Seğmen Su A.Ş. bir T.C. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ iştirakidir.

footerr